ART / Lithographs / Litograph 7336157
nr 733 6157
LITOGRAPH (F)
signed, 42/100, subject size: 90x100,
signerad, 42/100, motivets mått: 90x100
600
SEK 800
Monday January 9 2012
at 19:42:51
250 kr
750 kr